Track more with less
Frauscher Polska
O firmie Frauscher Polska

Lokalizacja z historią

Już od 1998 roku firma Frauscher Sensor Technology reprezentowana jest przez własne biuro w Polsce. W tamtym czasie była pierwszą lokalizacją firmy poza granicami Austrii. Zainicjowany przez założyciela firmy Josefa Frauschera, Frauscher Polska Sp. z o.o. miał swoje pierwsze biuro w Warszawie. Później przeniósł się do Katowic, gdzie pozostaje do dzisiaj. Zespół powiększył się do ponad 10 ekspertów. Dzięki różnym umiejętnościom zapewniają klientom na miejscu sprawdzoną wiedzę i kompleksową obsługę. Dzięki temu czujniki koła i liczniki osi firmy Frauscher stały się jednymi z najbardziej zaufanych komponentów przytorowych w Polsce.

Rozwiązania na miarę

Od tego czasu Frauscher Sensor Technology jest ukierunkowany na spełnianie specyficznych wymagań rynku kolejowego. W ten sposób firma jest w stanie zaoferować rozwiązania dopasowane do rzeczywistych wymagań. W Polsce, firma Frauscher ściśle współpracuje z lokalnymi partnerami w celu opracowania zoptymalizowanych systemów, które umożliwiają efektywne wykorzystanie nowoczesnych liczników osi. Nasi eksperci pracują nad innowacjami, które zaoferują zarządcom infrastruktury i integratorom systemów jeszcze więcej korzyści.

Andrzej Bartnik

Prezes Zarządu | Frauscher Polska Sp. z o.o.

"Polska sieć kolejowa będzie nadal modernizowana. Nasze produkty sprawdzają się już w szerokiej gamie instalacji, które mogą optymalnie poradzić sobie z panującymi warunkami i wymaganiami. Rozszerzając nasze portfolio o kolejne rozwiązania specyficzne dla rynku, chcemy wnieść nasz wkład do optymalizacji infrastruktury."

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 

uI. Przemysłowa 10
40-020 Katowice
POLSKA